Apie mus

Spausdinti -

 

Nepaprastos paprasto pašto paslaugos

 

Jau 18 metų dirbame Jums ir su Jumis. Žinome, kad dažnai asmeninė ir verslo sėkmė  priklauso nuo laiku gautos informacijos, laiku perduoto laiško ar siuntos. Todėl kiekvienas laiškas ir kiekviena siunta mums ypač svarbi. Nemėgstame vėluoti.

 

Jūsų užsakymus pasirengę įgyvendinti net šimtas trisdešimt penki profesionalūs, atsakingi ir patikimi darbuotojai visoje Lietuvoje. Kiekvienas iš Jūsų mums rūpi asmeniškai, todėl nebijome iššūkių. Peršokame bet kokią kliūtį – tai mūsų pergalės paslaptis.
 
Mylime savo darbą, vertiname komandos narius ir gerbiame savo partnerius. Mūsų filosofija tai įrodo.

 

Esame greiti. Greičiausia to žodžio prasme. 

 

Būkite tikri – mes skrendame su vėju. Siuntas ar laiškus surinksime, paskirstysime, nuvešime ir pristatysime visoje Lietuvoje. Ir būtinai laiku. Net jei adresatas nepasiekiamas, siuntą jam saugosime 7 darbo dienas. Tai laikas, skirtas patenkinti jūsų poreikius.

 

Skubate? Vadinasi mums pakeliui. Jūsų užsakymus įgyvendinsime pasirinktinai per 72 val., 48 val. ar 24 valandas, o tame pačiame mieste – net per kelias valandas.Ir dėl to nereikės paaukoti nė vieno bėrio – mūsų pasiuntiniai su malonumu atliks visus darbus.

 

Misija

 

Greitai, kokybiškai ir laiku įvykdyti bet kokį Jūsų perdavimą. Kas tai bebūtų: laiškas, siunta, gėlių puokštė ar dovana.

 

Vizija

 

Aptarnauti greičiausiai, pristatyti daugiausiai, bendradarbiauti patikimiausiai.

 

Tikslai

 

Tapti puikiai žinomais pasiuntinių pašto paslaugų teikėjais, kuriuos vertintų klientai ir partneriai.

 

Vertybės

 

Geras darbas nelieka nepastebėtas, ištikimi klientai nelieka užmiršti, o partneriai – visada įvertinami. Nuolat kuriame draugišką atmosferą, skatiname bei motyvuojame visus, padedančius mums padėti Jums.

 

  

 

 

 

 

 

Mūsų taip pat ieškokite: